Basiscursus massage
In de basiscursus leer je om een volledige ontspanningsmassage te geven, met technieken van Rebalancing.
Het is een heel fysieke, langzame en intensieve massage, die veel aandacht schenkt aan de manier van aanraken.
Je leert diep in de spieren en weefsels te masseren, de gewrichten te ontspannen en je leert ook de zachte massage.
Er wordt je geleerd om te werken vanuit ontspanning: onder andere door je eigen lichaam zo efficient mogelijk te gebruiken en jezelf te blijven voelen. Hierdoor blijk je ook als gever na de massage verkwikt en energiek te voelen. Ook aan de kunst van het ontvangen geven we aandacht. Je krijgt een cursusmap en massage olie om mee te masseren.
Na afloop van de cursus ontvang je een certificaat
 
Voor diegene die de basiscursus met een certificaat hebben afgesloten bestaat de mogelijkheid om de vervolgcursus te doen.
 
Meer informatie is ook te vinden op www.rebalancingcentrumbussum.nl of op www.massagecursus.org
Agenda:
Locatie: Rebalancing Centrum Bussum
Data: De basiscursus start op donderdagavond 11 november 2010.
De cursus is wekelijks en bestaat in totaal uit 11 avonden.
 
Wil je liever de cursus op hele dagen volgen dan is er de mogelijkheid om te starten met de open les op vrijdag 10 september. De volgende cursusdagen zijn 17 september, 1, 8 en 15 oktober.
 
Voor degenen die de basiscursus gedaan hebben, is er de mogelijkheid om op donderdag 2 september te starten met de Vervolg I avondcursus.
De Vervolg 1 dagcursus start op 22 oktober. De overige cursusdagen zijn op 5, 12, 26 november en 10 december.
 
meer informatie over het hele cursusaanbod is te vinden op www.rebalancingcentrumbussum.nl
Tijd: De avonden zijn van 19.30 uur tot 22.30 uur in Bussum
De dagen zijn van 9.00 uur tot 16.00 uur in Bussum
Kosten: Kosten; 330,- euro voor de basiscursus.
Voor de vervolg cursussen is dit 300,- euro
Aanmelden: je reserveert een plaats voor de open les of de hele cursus door je aan te melden bij Mariska en na overmaking van 30 euro (voor de open les) of 330,- euro op girorekening 44 25 131 tnv Rebalancing praktijk Mariska Gieskes te Bussum.
Als je 30 euro hebt aanbetaald en je besluit na de open les door te gaan met de cursus dan betaal je het resterende bedrag voor aanvang van de tweede les per giro of ŕ contant op de tweede les.
Een bevestiging en nadere informatie krijg je toegestuurd.
Leiding: Mariska Gieskes

 
 

Mariska Gieskes
Praktijk voor Rebalancing®